Blije këtë produkt
900 Lekë

Mrekullia e fajit ( Botuar nga: Uegen në 209 )

Autori:  Danielle Steel
Përkthyesi:  Kozeta Çuadari Çika

Çmimi: 900 Lekë
Blije këtë produkt
900 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Uegen (209)
  • Botuar në: 209
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-27-81-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 208
  • Përmasat e librit: 135 x 200 x 15 mm

Njihu me Autorin

Danielle Steel -

Danielle Steel lindi më 14 gusht 1947 në New York City, është shkrimtare amerikane e romaneve romantike. Romanet e Danielle Steel janë shitur në miliona kopje një dhjetëra gjuhë dhe kanë patur gjithmonë një vend mes librave më të shitur që nga vitet ’80. Steel e filloi karrierën e vet ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania