Blije këtë produkt
500 Lekë

Histori Gazmore: Tempulli i rubinit të zjarrit ( Botuar nga: Botime Pegi në 2017 )

Autori:  Jeronim Stilton
Përkthyesi:  Agim Doksani

U nisa në kërkim të Rubinit të Zjarrit me nëndetësen e verdhë të profesor Voltit. Sa shumë rreziqe kishte në pyllin misterioz të Amazonës! Milingona gjigante, merimanga leshtore, piranja të uritura dhe bimë mishngrënëse... I ndihmuar nga pasardhësit e Inkansve, do të arrij t'i tregoj vendin një bande brejtësish të paskrupullt që shkatërron pyllin e çmuar!"

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pegi (2017)
  • Botuar në: 2017
  • ISBN-13: 978-9928-248-43-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 128
  • Përmasat e librit: 140 x 185 x 10 mm

Njihu me Autorin

Jeronim Stilton -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania