Blije këtë produkt
1000 Lekë

Shpata në shkëmb ( Botuar nga: Botime Pegi në 2017 )

Autori:  Jeronim Stilton
Përkthyesi:  Agim Doksani

Gjithçka filloi me një shpatë misterioze brenda një shkëmbi. Vetëm Arturi mund ta nxirrte dhe të bëhej Mbreti i Kamelotit. Bashkë me të, Merlini, Lanseloti, dhe tërë Kalorësit e Tryezës së Rrumbullakët do të përjetojnë aventura të jashtëzakonshme! Një klasik i letërsisë i përshtatur lirshëm nga pena e Jeronim Stiltonit. I mbushur me ilustrime të shumta me ngjyra.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pegi (2017)
  • Botuar në: 2017
  • ISBN-13: 978-9928-248-27-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 222
  • Përmasat e librit: 145 x 190 x 25 mm

Njihu me Autorin

Jeronim Stilton -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania