Blije këtë produkt
700 Lekë

Ditari i Gregut #13, Ditë emocionuese ( Botuar nga: Ideart në 2020 )

Autori:  Jeff Kinney
Përkthyesi:  Artan Miraka

Kur shkolla e Grer Hoflit mbyllet për shkak te deborese gjithë laglia e tij shndërrohet në një fushëbeteje dimürore. Grupet rivale luftojnë për territore, ndertojnë fortesa masive debore dhe bejne luftime epike me topa bore. Dhe në qendër jane Gregu dhe miku i tij më i besuar, Roul Xhefersoni. Behet një luftë e ashpër per mbijetesë dhe Gregu me Roulin manovrojnë në katastrofën e lagjes përmes aleancave, tradhtive dhe bandave ndërluftuese. Pasi të shkrijë dëbora, Gregu me Roulin do të shfaqen si heron? Apo a do të arrijnë që të mbijetojnë, por të parë të nesërmen?

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Ideart (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 272 59 1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 216
  • Përmasat e librit: 141 x 206 x 20 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania