Blije këtë produkt
1000 Lekë

Serafina dhe shkopi i përdredhur ( Botuar nga: Bota shqiptare në 2020 )

Autori:  Robert Beatty
Përkthyesi:  Nikolla Langore

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 00 431 4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 430
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 35 mm

Njihu me Autorin

Robert Beatty -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania