Blije këtë produkt
400 Lekë

Historitë e xhaxha Tonit: Kthimi i Robinsonit ( Botuar nga: Aeditions në 2019 )

Autori:  Grup autoresh
Përkthyesi:  Korab Hoxha

Me historitë e treguara nga xhaxha Toni do të udhëtoni në një botë të mrekullueshme, plot aventura, mister dhe magji. Të gjithë banorët e pyllit mblidhen përreth Robinsonit, aventurierit shëtitës, për të dëgjuar tregimet e tij të mrekullueshme... Robinsoni është një shëtitës i paparë i botës. Është gjithmonë gati për tu nisur në një udhëtim të ri, kështu që, kur kthehet në pyll, të gjithë miqtë janë kureshtarë për të mësuar rreth aventurave të tij të jashtëzakonshme. Në këtë seri: Margaritari i madh Të fshehtat e anijes fluturuese Në kërkim të Dodosë së Madh Kthimi i Robinsonit Kështjella e viganit të keq Aldini, arushi magjik

Çmimi: 400 Lekë
Blije këtë produkt
400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 287 48 9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 64
  • Përmasat e librit: 156 x 225 x 7 mm

Njihu me Autorin

Grup autoresh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania