Blije këtë produkt
800 Lekë

Zbuluesit e vegjël: Në fermë ( Botuar nga: Aeditions në 2020 )

Autori:  Grup autoresh
Përkthyesi:  Stavri Pone

Thirrje të gjithë zbuluesve të vegjël! Ejani të hipim në një traktor e të bredhim nëpër fermë për të parë kafshët, bimët e arave dhe makineritë e ndryshme. Hapni dritaret për t’u njohur me të fshehtat e stinëve dhe me punët e fermerit. Ky libër është një udhëzues i dobishëm për jetën në fermë.

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 287 36 6
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 16
  • Përmasat e librit: 208 x 228 x 17 mm

Njihu me Autorin

Grup autoresh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania