Blije këtë produkt
7000 Lekë

Ditari i Gregut, Seti me 10 vëllimet e para ( Botuar nga: Ideart në 2019 )

Autori:  Jeff Kinney
Përkthyesi:  Artan Miraka

Të jesh fëmijë ta sjell në majë të hundës. Askush nuk e di këtë më mirë se Greg Hefli, që e gjen veten të ngecur në shkollën 9-vjeçare, ku ngordhalaqi i vogël ndan korridoret me fëmijë më të gjatë, më të këqij, që madje edhe rruhen. Në “Ditarin e Gregut” autori dhe ilustruesi, Jeff Kinney, na paraqet një hero ndryshe. Siç e thotë edhe Gregu: Mos prisni të lexoni gjëra si “I dashur ditar kështu” a “I dashur ditar ashtu”! Për fat të mirë Gregu nuk i bën ato që thotë dhe ato që bën në të vërtetë janë gjëra krejt të ndryshme. 10 vëllimet e para të “Ditari i Gregut” tashmë vinë në një set të vetëm.

Çmimi: 7000 Lekë
Blije këtë produkt
7000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Ideart (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 272 38 6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 2180
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 166 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania