Blije këtë produkt
600 Lekë

Endrra ime Rina/ Duart dhe thikat ( Botuar nga: Geer në 2019 )

Autori:  Pëllumb Kulla

Libri më i fundit nga autori i mirënjohur Pëllumb Kulla ofron dy libra brenda njërit. Nga njëra anë është komedia “Ëndrra ime Rina”, një romancë bashkëkohore dhe nga ana tjetër drama Duart dhe Thikat dhe disa tregime të autorit.

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Geer (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 07 586 4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 200
  • Përmasat e librit: 140 x 204 x 18 mm

Njihu me Autorin

Pëllumb Kulla -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania