Blije këtë produkt
500 Lekë

Djali dhe ishulli ( Botuar nga: Mediaprint në 2019 )

Autori:  Hodo-Labian Baba

Ai edhe po gëzohej që do të ikte nga ishulli, edhe po mërzitej që po ikte. Jeta që kishte bërë e kishte mësuar të jetonte egër dhe të mos trembej nga asgjë. Prandaj nuk kishte frikë. Gjithashtu kishte bërë një jetë që kish dashur në fakt gjithmonë ta bënte. Të ishte pranë detit të bukur e të kaltër. Por mendonte se kishte jetuar mjaft në vetmi.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Mediaprint (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 08 422 4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 170
  • Përmasat e librit: 149 x 208 x 12 mm

Njihu me Autorin

Hodo-Labian Baba -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania