Blije këtë produkt
700 Lekë

Supa magjike e dragoit / Magic dragon soup ( Botuar nga: Mediaprint në 2019 )

Autori:  Matilda VangjeliStela

Tre dragoj të vegjël mësojnë si të hanë shëndetshëm kur takojnë një Dragua kuzhinier me famë, i cili gatuan një supë me perime dhe me një përbërës magjik. Përrallë në vargje në shqip dhe anglisht shkruar nga Stela Gega- McConaghy dhe Matilda Vangjeli, e ilustruar nga Ledia Kostandini.

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Mediaprint (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shpip Anglisht
  • ISBN-13: 978 9928 08 414 9
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 40
  • Përmasat e librit: 235 x 262 x 7 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania