Blije këtë produkt
1000 Lekë

Zakonet e Suksesit ( Botuar nga: Minerva në 2019 )

Autori:  Napoleon Hill
Përkthyesi:  Fari Laçka

Ne këtë vepër fuqidhënëse dhe të pabotuar kurrë më parë, autori legjendar për zhvillimin personal, Napoleon Hill, ndan parimet e tij të suksesit, një seri zakonesh dhe mendësish të cilat ju japin themelet për një sukses që ju ndryshon jetën.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Minerva (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-265-14-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 232
  • Përmasat e librit: 140 x 210 x 20 mm

Njihu me Autorin

Napoleon Hill -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania