Blije këtë produkt
1000 Lekë

Legjendat më të bukura të mitologjisë ( Botuar nga: Poeteka në 2018 )

Autori:  Arian Leka

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Poeteka (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-230-12-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 264
  • Përmasat e librit: 140 x 210 x 26 mm

Njihu me Autorin

Arian Leka -

Arian Leka lindi në Durrës më 1966. Studioi muzikë në Liceun “Jan Kukuzeli”. Ka kryer Fakultetin Filologjik për Gjuhë dhe Letërsi shqipe dhe ka plotësuar studimet në Firence, Itali për letërsi të re (Lettere Moderne). Ka botuar poezi, prozë, ese, letërsi për fëmijë. Përmendim mes së tjerash: ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania