Blije këtë produkt
700 Lekë

ATI ( Botuar nga: Poeteka në 2017 )


Meri kishte rënë në dashuri me Atin. E nuk do ta kish marrë vesh njeri atë zjarr shfarosës që iu turr nga brenda banakieres bukuroshe, të mprehtë e gjuhëtrashë, po të mos kish vendosur të mos ia linte më as pronarit, as të shoqit... Tani ishte e dashuruar, nuk kish gjumë shihte ëndrra të thekura me Atin dhe thurte plane t’i hapej, t’i falte në vetmi qoftë edhe një shkëndijë nga ai zjarr qiellor që e kish bërë tjetër njeri...

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Poeteka (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-230-06-5
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 94
  • Përmasat e librit: 120 x 205 x 10 mm

Njihu me Autorin

Adrian-Christian Kyçyku -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania