Blije këtë produkt
500 Lekë

Thashë të bëhem edhe unë poet ( Botuar nga: Botimet Ada në 2017 )

Autori:  Viron Kona

Ndihemi mirë dhe të shëndetshëm njerëzve u shprehim paqe e mirësi, ti kapitenia unë kapiteni jemi gati për lundrim të ri. Atëherë kapitene, t’mos humbim kohë vijojmë lundrimin me vela të hapura, pulëbardhat lajmërojnë mot të mirë, erërat e dashurisë si gjithnjë të mbara...

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Ada (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-244-42-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 120
  • Përmasat e librit: 135 x 195 x 10 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania