Blije këtë produkt
1000 Lekë

Të gjithë këtu ! ( Botuar nga: Poeteka në 2017 )

Përkthyesi:  Silvana Leka

Si erdhi familja jote këtu? Cila eshtë festa jote e preferuar gjatë vitit? Cilën lojë luan më me kënaqesi dhe në cilën gjuhe i kendon këngët e tua të preferuara? Fëmijët në këtë libër vijnë nga shumë vende. Disa janë të rinj këtu . Të tjerë kanë lindur këtu, por jo gjyshërit e tyre. Tani jetojmë të gjithë këtu së bashku. Kjo është interesante dhe argëtuese, por ndonjëherë e vështirë. Diçka është e sigurt: Kush është kureshtar, fiton gjithnjë! Një libër plot jetë dhe kuptimplotë mbi bashkëjetesën tonë të pasur.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Poeteka (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip, Gjermanisht
  • ISBN-13: 978-9928-230-10-2
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 60
  • Përmasat e librit: 210 x 265 x 10 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania