Blije këtë produkt
600 Lekë

Andrra e Prêtashit ( Botuar nga: Botime Françeskane në 2008 )

Autori:  Anton Harapi

Ky libër, me një zhanër të rrallë në letrat shqipe, sjell një botë mes reales dhe fictionit, përmes një narracion brilant të At Anton Harapit. Andrra e Prêtashit shënon një kulminacion në letërsinë non-fiction

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Françeskane (2008)
  • Botuar në: 2008
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-61-74-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 226
  • Përmasat e librit: 158 x 234 x 18 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania