Blije këtë produkt
300 Lekë

Nga 1 tek 10 ( Botuar nga: SHBLSH e re në x )


Ky libërth ka qëllim që fëmijët nga dy deri në katër vjeç të familjarizohen me kuptimin e numrit, zbërthimin e numrave, duke ecur shkallë-shkallë nga 1 tek 10. Nëpërmjet figurave dhe objekteve të ndryshme ndihmohet shumë zhvillimi i logjikës së fëmijëve.

Çmimi: 300 Lekë
Blije këtë produkt
300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: SHBLSH e re (x)
  • Botuar në: x
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-2-283-1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 10
  • Përmasat e librit: 144 x 208 x 1 mm
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania