Blije këtë produkt
1000 Lekë

Klik: Rrapatushët ( Botuar nga: Extra në 2007 )

Autori:  Astrit Bishqemi

Roman për fëmijë në katër volume që kanë bëjnë me letërkëmbimet e dy shokëve, Henri nga Gjermania dhe Kaltrin nga Shqipëria.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Extra (2007)
  • Botuar në: 2007
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99927-36-73-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 496
  • Përmasat e librit: 143 x 210 x 27 mm

Njihu me Autorin

Astrit Bishqemi -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania