Blije këtë produkt
1200 Lekë

Pesë ditë në Paris ( Botuar nga: Fan Noli në 2013 )

Autori:  Danielle Steel
Përkthyesi:  Sonila Kapo

Si presidente i një kompanie të madhe farmaceutike, Peter Haskell ka gjithçka mund të dojë një burrë: pushtet, karrierë dhe familje, për të cilën ka bërë shumë sakrifica. Kompromisi ka qenë fjala kyçe në jetën e Peter. Olivia Thatcher është gruaja e një senatori të njohur, që tërë jetën ka përkrahur ambicien politike të të shoqit, derisa një ditë ndihet krejt bosh. Ajo ka ngecur në një situatë mes detyrës dhe përgjegjësive, e martuar me një burrë që e ka dashur dikur, por që nuk e njeh më. Kur i biri humbi jetën, një pjesë e Olivias vdiq bashkë me të. Rastësisht ata takohen në Paris... Peter, dikur i sigurt në rrugën e tij, papritur përballet me një situatë të re, ndërsa Olivia nuk është më e sigurt për asgjë. Pesë ditë në Paris është gjithçka që kanë. Ata kthehen në jetët e tyre të ndara, por asgjë nuk është më njëlloj. Derisa kuptojnë se është koha të përballojnë sfidat e jetës me kokën lart, duke lënë mënjanë kompromiset.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Fan Noli (2013)
  • Botuar në: 2013
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-165-20-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 282
  • Përmasat e librit: 143 x 206 x 20 mm

Njihu me Autorin

Danielle Steel -

Danielle Steel lindi më 14 gusht 1947 në New York City, është shkrimtare amerikane e romaneve romantike. Romanet e Danielle Steel janë shitur në miliona kopje një dhjetëra gjuhë dhe kanë patur gjithmonë një vend mes librave më të shitur që nga vitet ’80. Steel e filloi karrierën e vet ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania