Blije këtë produkt
600 Lekë

Kopshti sekret ( Botuar nga: OMSCA-1 në 2006 )

Përkthyesi:  Sokrat Gjerasi

Kur erdhi në Miselltuajt Menor, në çifligun e burrit të hallës në Jorkshir, Meri Lenoksi jo vetëm që kishte një pamje për ibret, por edhe nuk sillej fort mirë. Përfytyroni një vajzë të vogël arrogante, dhjetë vjeçe, me fytyrë të dobët inatçore e me trup të brishtë, shtoni zbehtësinë e lëkurës dhe pa vështirësi do të kuptoni pse prania e saj në Miselltuajt nuk gëzonte asnjë njeri.

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: OMSCA-1 (2006)
  • Botuar në: 2006
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99927-52-89-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 240
  • Përmasat e librit: 135 x 200 x 18 mm

Njihu me Autorin

Frances Hodgson Burnett -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania