Blije këtë produkt
550 Lekë

Vajzat e Perëndesha. Meduza e pasur 16 ( Botuar nga: Dritan në 2016 )

Përkthyesi:  Dritan Koka

Meduza, vajza e gjelbër e Akademisë së Malit Olimp, është e lodhur duke jetuar gjithnjë nën hijen e dy motrave të saja më të mëdha. Ajo ka një shans të lërë gjurmë në Komikonkurs dhe dëshiron të fitojë! I vetmi problem? Një tarifë prej pesëmbëdhjetë dhrahmish, që për Meduzën është si një milion dhrahmi. Po, pasi mbreti Mida i kalon Meduzës fuqinë për të kthyer në ar çdo gjë që prek, ajo mund të paguajë tarifën e hyrjes... e shumë të tjera! Por a do t'i sjellë kjo prekje më tepër telashe sesa famë?

Çmimi: 550 Lekë
Blije këtë produkt
550 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dritan (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-184-40-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 160
  • Përmasat e librit: 147 x 203 x 10 mm

Njihu me Autorin

Suzanne Williams -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania