Blije këtë produkt
1000 Lekë

Një histori amerikane ( Botuar nga: OMSCA-1 në 2008 )

Autori:  Anatoli Toss
Përkthyesi:  Sokrat Gjerasi

"Një histori amerikane" jo vetëm e mbërthen lexuesin që nga faqja e parë deri tek e fundit, por edhe u jep përgjigje shumë pse-ve të jetës sonë të përditshme, me një fjalë të ndihmon të jetosh". "Një histori amerikane" - i shkruar bukur, roman shumë i fortë. Sa më shumë ta lexosh "Në histori amerikane", aq më shumë të lind pyetja: Si ka mundësi që ky autor të njohë aq thellë dhe kaq mirë psikologjinë e njerëzve dhe të na e zbulojë atë nëpërmjet faqeve të këtij libri? Letërsi cilësore, mund të thuash universale.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: OMSCA-1 (2008)
  • Botuar në: 2008
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-41-25-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 396
  • Përmasat e librit: 138 x 200 x 27 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania