Blije këtë produkt
600 Lekë

Shpërthime shpirti ( Botuar nga: Botimet Ada në 2016 )

Autori:  Xhuljeta Kondi

Ashtu si zogjtë me gjoks të lirë këndojnë Atë këngë që ja do shpirti Ashtu dhe unë si në tastjerë godas Me vargun që më del nga shpirti.

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Ada (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-204-95-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 120
  • Përmasat e librit: 138 x 203 x 10 mm

Njihu me Autorin

Xhuljeta Kondi -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania