Blije këtë produkt
700 Lekë

Përralla dhe histori të frikshme ( Botuar nga: Ombra GVG në 2016 )

Përkthyesi:  Aleksandër Koli

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Ombra GVG (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-06-148-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 280
  • Përmasat e librit: 133 x 196 x 17 mm

Njihu me Autorin

Ljudmilla Petrushevskaja -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania