Blije këtë produkt
700 Lekë

Berati historia dhe arkitektura ( Botuar nga: Akademia e Shkencave e Shqipërisë në 2011 )


Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Akademia e Shkencave e Shqipërisë (2011)
  • Botuar në: 2011
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-10-55-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 288
  • Përmasat e librit: 170 x 240 x 15 mm

Njihu me Autorin

Aleksandër Meksi -

Aleksandër Meksi është politikan shqiptar, ish Kryeministër i Shqipërisë gjatë viteve 1992 - 1997. Në dhjetor 1990 merr pjesë në themelimin e Partisë Demokratike. Gjatë periudhës se qeverisjes së Meksit ekonomia u transformua në një ekonomi kapitaliste. Meksi dallohet gjithashtu edhe për studimet e ...

Më shumë rreth autorit

Apollon Baçe -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania