Blije këtë produkt
800 Lekë

Dialog ndërfetar,një qasje teorike-praktike dhe realiteti shqiptar ( Botuar nga: West Print në 2015 )

Autori:  Eduart Caka

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: West Print (2015)
  • Botuar në: 2015
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-199-51-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 208
  • Përmasat e librit: 139 x 208 x 11 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania