Blije këtë produkt
1000 Lekë

Në Mbretërinë e fantazisë 3 ( Botuar nga: Botime Pegi në 2012 )

Autori:  Jeronim Stilton
Përkthyesi:  Agim Doksani

A keni ëndërruar ndonjëherë të udhëtoni në MBRETËRINË E FANTAZISË? A do të dëshironit të takonit shtriga, sirena, dra xhinde, xhuxhmaxhuxhë mjekroshë, gjigantë, zana... por edhe njëbrirësha, katallanë dhe njerëz-ujqër? Do t'ju pëlqente të fluturonit në shpinën e Dragoit legjendar të Ylberit? Le të nisemi së bashku atëherë, në këtë udhëtim aventuror në flatrat e Fantazisë!

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pegi (2012)
  • Botuar në: 2012
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-200-42-6
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 371
  • Përmasat e librit: 145 x 195 x 33 mm

Njihu me Autorin

Jeronim Stilton -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania