Blije këtë produkt
500 Lekë

Libri im i parë i baletit ( Botuar nga: Aeditions në x )

Autori:  Grup autorësh

Libri im i parë i baletit është një udhëzues i mrekullueshëm për fëmijët që sapo hyjnë në botën magjike të kërcimit. Me këshillat, ilustrimet dhe tekstin frymëzues, ky libër do të bëhet një mik i dashur për fëmijët kërcimtarë.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (x)
  • Botuar në: x
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-177-38-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 48
  • Përmasat e librit: 220 x 280 x 0 mm

Njihu me Autorin

Grup autorësh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania