Blije këtë produkt
800 Lekë

Historia e Grekëve ( Botuar nga: Plejad në 2012 )

Përkthyesi:  Aleksandër Koli

Ky libër sjell historinë e Grekëve të treguar në mënyrë tepër origjinale dhe të thjeshtë për fëmijët e moshave 14-18 vjeç.

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Plejad (2012)
  • Botuar në: 2012
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-57-77-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 336
  • Përmasat e librit: 145 x 205 x 23 mm

Njihu me Autorin

Hélène Adeline Guerber -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania