Blije këtë produkt
500 Lekë

Si të flasim me adoleshentët për dashurinë dhe seksin ( Botuar nga: Botimet MAX në 2006 )

Autori:  Amy G.Charles D.
Përkthyesi:  Aida Guni

Shumë prindër e kanë të vështirë, madje ndonjëherë edhe të pamundur, që t'u flasin fëmijëve të tyre adoleshentë për dashurinë. Por problemi bëhet edhe më i vështirë kur vjen fjala për seksin.nNdërkaq s'duhet harruar se jo gjithçka përfundon thjesht me komunikimin me të rinjtë. E rëndësishme është sesi dhe nga e marrin ata informacionin për dashurinë dhe seksin.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet MAX (2006)
  • Botuar në: 2006
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99943-37-46-7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 416
  • Përmasat e librit: 20 x 13 x 0 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania