Blije këtë produkt
1000 Lekë

Kur shëronte Hipokrati ( Botuar nga: Plejad në 2013 )

Autori:  Uillder Penfild
Përkthyesi:  Guri Shyti

E shkruar nga njëri prej kirurgëve më të famshëm botërorë, ky libër bestseller për kohën e vet, jo vetëm lë gjurmë për materialin tërheqës dhe njohës që ofron, por fare mirë mund të thuhet se shërben si një sjellje dhe etik për këdo që punon dhe kontribuon për mjekësinë, ushtrimin dhe mbarëvajtjen e saj. Ai ka vlerë gjithashtu shteruese edhe për vetë mjekësinë si degë e specializuar universitare.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Plejad (2013)
  • Botuar në: 2013
  • ISBN-13: 978-99956-57-25-3
  • Nr. faqe: 353
  • Përmasat e librit: 143 x 207 x 30 mm

Njihu me Autorin

Uillder Penfild -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania