Blije këtë produkt
800 Lekë

Ngadhnjimi i dashurisë ( Botuar nga: Bota shqiptare në 2004 )

Autori:  Nicholas Sparks
Përkthyesi:  Manjola Gjonaj

Historia e dashurisë ndërmjet një djali te varfër e pasionant me një vajzë të pasur. Ata detyrohen të ndahen për shkak të pabarazisë së tyre sociale…

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (2004)
  • Botuar në: 2004
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99927-910-6-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 204
  • Përmasat e librit: 130 x 205 x 12 mm

Njihu me Autorin

Nicholas Sparks -

Nicholas Sparks u lind në Nebraska në vitin 1965 dhe ka studiuar në Universitetin Notre Dame. Prindërit e tij ishin Sparks Patrick, një shkencëtar, dhe Jill Marie. Ai ishte fëmija i mesëm i tre fëmijëve, me një vëlla më të madh Michael Earl Sparks "Micah" (1964) dhe një motër më të vogël, Danielle ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania