Blije këtë produkt
1400 Lekë

Harry Poter dhe urdhri i Feniksit 5 ( Botuar nga: Dituria në 2004 )

Autori:  J. K. Rowling
Përkthyesi:  Amik Kasoruho

Lordi Fluronvdekje është kthyer. Çfarë do të ndodhë tani që Zotëria i errët po bëhet sërish i fuqishëm? Një mbrëmje vere në Privet Drajv ndodh diçka e çuditshme... Harry Poteri rrezikon të përjashtohet nga shkolla!

Çmimi: 1400 Lekë
Blije këtë produkt
1400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dituria (2004)
  • Botuar në: 2004
  • ISBN-10: 99927-59-51-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 720
  • Përmasat e librit: 140 x 210 x 33 mm

Njihu me Autorin

J. K. Rowling -

L Rowling eshte autorja e shtate librave te sages se "Harry Poterit", te botuar ne periudhen mes viteve 1997 dhe 2007, 450 milione kopje te shitura ne te gjithe boten, ne me shume se 200 territore dhe te perkthyer ne 79 gjuhe. Keto libra jane bere tete filma te bujshem nga Warner Bros. Rowling-u ka shkruar tre ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania