Blije këtë produkt
620 Lekë

Rrëfenja krishtlindjeje ( Botuar nga: Dritan në 2010 )

Autori:  Claudia Vurnakes
Përkthyesi:  Manushaqe Bako

Një përmbledhje e mrekullueshme, tërheqëse historish Krishtlindjeje, që do të magjepsë dhe mbushë me gëzim lexuesit e rinj. Këto janë histori që të ngrohin zemrën për guximin dhe premtimin, humorin dhe fantazinë, për dashurinë familjare dhe besnikërinë. Plot me skena të paharrueshme dhe personazhe të mrekullueshme, këto histori madhështore janë mbresëlënëse si rrëfenja përpara gjumit në një kohë të veçantë të vitit!

Çmimi: 620 Lekë
Blije këtë produkt
620 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dritan (2010)
  • Botuar në: 2010
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-21-38-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 240
  • Përmasat e librit: 145 x 205 x 15 mm

Njihu me Autorin

Claudia Vurnakes -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania