Blije këtë produkt
500 Lekë

Lunatik ( Botuar nga: KUMI në 2022 )

Autori:  Dea Toçi

Jeta është shumë e bukur, nëse nuk lejoni asnjë në tokë t'ju nxijë qiellin që keni mbi kokë. Riskun tënd askush nuk ta merr dot, e jotja do të gjejë dhe qofsh milje larg. Çfarë është caktuar për ty në këtë botë, mes qindra ecejakeve, tek ti kthehet prapë.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: KUMI (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928340597
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 113
  • Përmasat e librit: 135 x 206 x 10 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania