Blije këtë produkt
1200 Lekë

Udhëtim në Venecie ( Botuar nga: Toena në 2022 )

Autori:  Lena Manda
Përkthyesi:  Albina Pulla

Udhëtim në Venecie, apo udhëtim me Venecian? Manja, Ifigjenia dhe Penelopi aty gjenin strehë sa herë që në jetën e tyre vinte një ndryshim i papritur apo një ngjarje e pakëndshme. Në atë sallon, që ngjante si i një tjetër epokë, të ulura nepër kolltukë të larë me ar, pinin çaj me filxhanë prej porcelani dhe, së bashku me Venecian e tyre të dashur, udhëtonin me mend në Qytetin e Dozhëve... Atëherë çdo gjë dukej më e lehtë. Zemrat hapeshin, buzët flisnin dhe sytë lotonin...

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Toena (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928376039
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 600
  • Përmasat e librit: 140 x 202 x 45 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania