Blije këtë produkt
800 Lekë

Poetë dhe profetë ( Botuar nga: Botime Fishta në 2022 )

Autori:  Lekë Tasi

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Fishta (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928329684
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 230
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 20 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania