Blije këtë produkt
1500 Lekë

Mbretëresha e jugut ( Botuar nga: Bota shqiptare në 2022 )

Përkthyesi:  Qamil Bedhia

Për të mbijetuar, ajo do të braktisë Terezën e dikurshme, vajzën e pafajshme, e cila i besoi jetën e saj një kontrabandisti. Do t'i duhet të kërkojë brenda vetes gruan e cila është aq e fortë sa për të zbukuar një botë të shëmtuar dhe të rrezikshme si ajo e narkotrafikantëve, një grua të cilën nuk e dinte se ekzistonte. Ajo u shfaq kur kartelet kolumbiane kërkonin rrugë alternative për në Europë. Ajo e shndërroi transportin e paorganizuar të lë lëndëve narkotike në një korporatë që punonte si sahat.

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928005199
  • Formati: Library Binding
  • Nr. faqe: 568
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 46 mm

Njihu me Autorin

Arturo Pérez-Reverte -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania