Blije këtë produkt
1000 Lekë

Dhuna ( Botuar nga: Pika pa sipërfaqe në 2021 )

Autori:  Slavoj Zizek
Përkthyesi:  Arbër Zaimi

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Pika pa sipërfaqe (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928185938
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 248
  • Përmasat e librit: 130 x 202 x 20 mm

Njihu me Autorin

Slavoj Zizek -

Slavoj Žižek lindur (me 21 mars te 1949) eshte nje filozof Slloven . Ai eshte profesor ne Institutin e Sociologjise dhe Filozofise ne Universitetin e Ljubljana dhe drejtor ne Birkbeck Institute for the Humanities ne Universitetin e Londres. Ai punon mbi tema qe prekin filozofin nderkombtare, filozofin politike ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania