Blije këtë produkt
500 Lekë

Dyqani i vogël i maktheve dhe dhëmbët e humbur ( Botuar nga: Muza Botime në 2021 )

Autori:  Magdalena Hai
Përkthyesi:  Xhorxhina Jani

Pasi perfundoi ditën e parë të punës, Nina shkoi të blinte një akullore në "Dyqanin e vogël të maktheve". Por aty ndeshi një vampir - pa dhembë! Nina vendos ta ndihmojë vampirin Lukas që t'i gjejë dhëmbët në dyqanin e zotit Kuk. Por, kushedi për ç'arsye, asnjë nga dhëmbët e vampirit nuk duket gjëkundi. Mos vallë dikush i ka fshehur me qëllim?! "Misteri i dhëmbëve të humbur" është libri i dytë i serisë "Dyqani i vogël i maktheve".

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Muza Botime (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928361011
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 60
  • Përmasat e librit: 150 x 210 x 7 mm

Njihu me Autorin

Magdalena Hai -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania