Blije këtë produkt
1500 Lekë

Topografia dhe rrjeta e rrugëvet të Shqipnis në kohët e vjetra ( Botuar nga: Onufri në 1500 )

Autori:  Tahsin Jonuzi

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Onufri (1500)
  • Botuar në: 1500
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928354174
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 200
  • Përmasat e librit: 167 x 245 x 20 mm

Njihu me Autorin

Tahsin Jonuzi -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania