Blije këtë produkt
850 Lekë

24 ditë në rrjetën e merimangës ( Botuar nga: Mediaprint në 2021 )

Autori:  Kai Pannen
Përkthyesi:  Migena Sejdini

Një mëngjes të bukur dhjetori, Bizu përfundoi drejt e në rrjetën e zemërakut Mangu: Darkë më të mirë festive nuk kishte! I mbështjellë përsosmërisht, siç vetëm merimangat dinë të paketojnë, i duhet të presë varur në një cep të rrjetës derisa të vijnë Krishtlindjet. Bizu ka vetëm 24 ditë kohë t'ia ndyshojë planet Mangut dhe po aq ditë t'ia bëjë kokën daulle...

Çmimi: 850 Lekë
Blije këtë produkt
850 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Mediaprint (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928084774
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 102
  • Përmasat e librit: 175 x 240 x 10 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania