Blije këtë produkt
500 Lekë

Vendi së prapthi ( Botuar nga: Mediaprint në 2021 )

Autori:  Lidia Ravera
Përkthyesi:  Erion Kristo

Dnev ishte një vend ku çdo gjë bëhej së prapthi. Ndërsa të moshuarit shkonin në shkollë dhe fëmijët qeverisnin, mbërriti një konteshë tekanjoze që blinte gjithçka...

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Mediaprint (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928084736
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 60
  • Përmasat e librit: 165 x 225 x 7 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania