Blije këtë produkt
600 Lekë

Vals Kohësh me shi ( Botuar nga: në 2020 )

Autori:  Mumin Z. Shutaj

Me kitarën Këngëtojmë unë dhe kitara natën ftohtë, duke bredhur n'kozmos me yje hije nate, si deti kur merr vrull të rrebeluarat dallgë, në pagjumësi u tretëm ndër valët misterioze. Beftas na përshkojnë ethe adresëhumbur, unë ia ledhatoj lotin kitarës ajo mua plagët, duke përshkruar stuhira e moçale kohërash, n'bredhje e kërkojmë njeriun diku në vargje.

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9786086621346
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 140
  • Përmasat e librit: 140 x 200 x 10 mm

Njihu me Autorin

Mumin Z. Shutaj -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania