Blije këtë produkt
1200 Lekë

Mea Culpa ( Botuar nga: Botimet Living në 2021 )

Autori:  Clare Mackintosh
Përkthyesi:  Entela Gjatolli

Bota e Xhena Greit u kthye në makth me shpejtësinë e dritës. Shpresa e vetme për të hedhur pas krahëve atë që ndodhi, është të ikë larg, sa më larg të mundet. Në dëshpërim e sipër, ajo përfundon në një shtëpizë në bregdetin e Uellsit, ku përndiqet nga frika, brenga dhe nga kujtimet e tmerrshme të asaj nate nëntori, që ia ndryshoi jetën njëherë e përgjithmonë. Dalëngadalë, Xhena nis të shohë dritë në fund të tunelit. Ndoshta e ardhmja mund t'i falë sërish lumturi. Por një ditë, e shkuara rikthehet pa mëshirë. Pasojat do të jenë fatale!

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Living (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 338 10 5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 384
  • Përmasat e librit: 153 x 230 x 27 mm

Njihu me Autorin

Clare Mackintosh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania