Blije këtë produkt
1200 Lekë

Inteligjenca emocionale ( Botuar nga: Minerva në 2021 )

Përkthyesi:  Bledar Kurti

"Një lexim i shpejtë me anekdota tërheqëse dhe një kontekst i mirë përmes së cilit të kuptoni dhe të përmirësoni rezultatin tuaj". —NEWSWEEK "Strategjitë që vlejnë të lexohen e që përmirësojnë aftësitë e inteligjencës emocionale, e bëjnë këtë librin tonë udhëzues të javës. Është mirë të dish se koeficienti mesatar i inteligjencës nuk e kufizon një individ që të ketë performancë mesatare. Dhe kush mund t'i rezistojë një pyetësori online me rezultate të menjëhershme"? —NEWSDAY "Anketimet e mbi 500,000 njerëzve mbi rolin e emocioneve në përditshmëri, u kanë dhënë mundësinë autorëve ta përmirësojnë vlerësimin e inteligjencës emocionale duke e kthyer në një pyetësor me 28 pyetje që mund të përfundohet brenda shtatë minutash". —THE WASHINGTON POST "Inteligjenca emocionale është një aftësi jashtëzakonisht e rëndësishme për suksesin personal dhe atë profesional. Ky libër është i shkëlqyer dhe mësimet e përfshira janë të avancuara. E rekomandoj me bindje të plotë". —KEN BLANCHARD, BASHKAUTOR, NJË MINUTË MENAXHER

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Minerva (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 265 40 1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 228
  • Përmasat e librit: 140 x 210 x 18 mm

Njihu me Autorin

Travis Bradberry -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania