Blije këtë produkt
200 Lekë

Aventurat e Ninit: Në panairin e çudive ( Botuar nga: Aeditions në 2021 )

Autori:  Marie Tibi
Përkthyesi:  Korab Hoxha

Nini dhe miqtë shkojnë të argëtohen në një panair; aty është një karusel i madh, ka hedhje unazash, peshkim rosakësh plastikë dhe një... tren të çuditshëm. Kur hipën në tren, Nini ndien frikë e ndaj turpërohet, por, si gjithmonë, bufi Bibu, me mirësinë e tij, e qetëson dhe i bën shokët të kuptojnë se nuk duhet ta ngacmojnë e ta vënë në lojë, sepse nuk ka asgjë të keqe që të ndiesh frikë. Madje, kjo e ka edhe një anë të mirë...

Çmimi: 200 Lekë
Blije këtë produkt
200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 349 21 7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 36
  • Përmasat e librit: 200 x 200 x 5 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania