Blije këtë produkt
200 Lekë

Aventurat e Ninit: Pushimet verore ( Botuar nga: Aeditions në 2021 )

Autori:  Marie Tibi
Përkthyesi:  Korab Hoxha

Në një cep të pyllit, te Qoshja e Bukur, pushimet verore sapo kanë filluar dhe të gjithë lodrojnë me gaz e hare, se do të shkojnë me pushime në vende të bukura. Vetëm Nini duket cazë i trishtuar: Ai nuk do të shkojë me pushime këtë vit. Po çfarë do të bëjë, kur të gjithë miqtë e tij të largohen?

Çmimi: 200 Lekë
Blije këtë produkt
200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 349 24 8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 36
  • Përmasat e librit: 200 x 200 x 5 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania