Blije këtë produkt
2500 Lekë

Librat e Dr. Seuss. Koleksion librash për lexues fillestar ( Botuar nga: Botart në 2015 )

Autori:  Dr. Seuss
Përkthyesi:  Sokol Mici

I përkryer për t'u lexuar me zë të lartë dhe për të mësuar se si të lexoni. Ky koleksion me pesë libra nga më të njohurit e Dr. Seuss do të pëlqehet nga të gjithë, të vegjëlit dhe të rriturit.

Çmimi: 2500 Lekë
Blije këtë produkt
2500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2015)
  • Botuar në: 2015
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 978-9928-100-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 700
  • Përmasat e librit: 170 x 234 x 37 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania